Wydarzenia
Z powrotem

Oferujemy 3 oryginalne sale i 2 restauracje na konferencje i obchody. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane z oknami wychodzącymi na ulicę lub w stronę dziedzińca. Dla wygody uczestników imprez proponujemy usługi w zakresie zakwaterowania i transportu.

Sala Kolumnowa z oryginalną XVIII-wieczną polichromią na ścianach i suficie, dużymi oknami i żółtawym kolorem murów stwarza słoneczne i luksusowe wrażenie. Powierzchnia lokalu wynosi 108 m², mieści się tu do 120 osób na imprezie rzeczowej i do 70 osób na przyjęciu, na podanie aperitive i rejestrację uczestników doskonale nadaje się sąsiedni hol ze sklepionymi sufitami.

Sala Sklepiona idealnie nadaje się na uroczystości rodzinne i seminaria, jest umownie podzielona na dwa obszary, mogące służyć do pracy i do kolacji i wypoczynku. Jest to sklepiona sala o ciepłej kolorystyce z odrębnym wyjściem na dziedziniec wewnętrzny, dogodny jeśli chodzi o zapewnienie prywatności. Podczas rzeczowych spotkań może pomieścić ok. 30 osób, zaś na przyjęciu – do 25 osób. Powierzchnia Sali wynosi 57 m².

Sala Kominkowa o wyjątkowym wnętrzu – wyrazistym i efektownym. Ściany są udekorowane ciemną boazerią i obrazami o intensywnej kolorystyce, zaś okno wychodzące na ulicę Pilies i wysokie lustra tworzą atmosferę przestrzeni i luksusu. Powierzchnia sali wynosi 41 m², mieści ona do 25 osób.