Salės
Atgal

Konferencijoms ir šventėms siūlome 3 originalaus interjero sales ir 2 restoranus. Visos patalpos kondicionuojamos, su langais į Pilies gatvę arba vidinį kiemą. Renginių dalyvių patogumui – apgyvendinimo ir transporto paslaugos.

KOLONŲ salė dekoruota originalia XVIII a. sienų ir lubų tapyba, dideli langai ir gelsvos sienos sukuria saulėtą šviesos ir prabangos įspūdį. Salės plotas 108 m², talpina iki 120 asm. dalykiniams renginiams ir iki 70 asm. banketui, o aperityvui ar dalyvių registracijai puikiai tinka šalia salės esantis skliautuotas senovinis holas.

SKLIAUTŲ salė  ideali šeimyniniams pobūviams ar seminarams, sąlyginai perskirta į dvi erdves – darbui arba vakarienei ir poilsiui. Tai jauki skliautuota šiltų  atspalvių salė su atskiru išėjimu į vidinį kiemą, ypač tinkanti ieškantiems privatumo.   Dalykiniams renginiams talpina iki 30 asm., banketui – iki 25 asm., salės plotas – 57 m².

ŽIDINIO salė yra išskirtinio interjero, ryški ir efektinga. Sienos dekoruotos tamsia mediena ir spalvingais paveikslais, o langas į Pilies gatvę ir dideli veidrodžiai sukuria erdvės ir prabangos atmosferą. Plotas – 41 m², tinka renginiams iki 25 asm.


Pasiūlymai