Lokalizacja
Z powrotem

Hotel znajduje się na głównej ulicy starego miasta Wilna, łączącej place Ratuszowy i Katedralny. Nie będą Państwo potrzebowali samochodu, pieszo można stąd dojść do Pałacu Prezydenckiego siedziby Rządu, ministerstw, ambasad, historycznych zabytków Litwy – Zamku Giedymina, Góry Trzykrzyskiej.

Odległości do:

 Portu Lotniczego w Wilnie (VNO) – 10 km

Dworca Autobusowego – 2 km       

Dworca Kolejowego – 2 km

Urzędu Prezydenta -  0,2 km

Placu Katedralnego – 0,3 km

Zamku Giedymina – 0,5 km

Placu Ratuszowego– 0,5 km

Pałacu Wielkich Książąt Litewskich (Zamku Dolnego) – 0,3 km

Budynek hotelowy pochodzący z 1581 r. stanowi wartość architektoniczną, zarejestrowaną na liście zabytków chronionych przez UNESCO. Wejście do hotelu i okna fasady głównej hotelu znajdują się vis-à-viskościoła św. Jana i siedziby Uniwersytetu Wileńskiego, założonego w 1579 r. W promieniu 400 m wokół hotelu znajduje się 12 kościołów i cerkwi, zbudowanych w XIV-XIX w., zachwycających swym pięknem podobnie jak inne barokowe budowle w Wilnie.

Muzea, galerie obrazów, filharmonia, teatry, banki, najlepsze restauracje różnej kuchni, a także kluby nocne w litewskich i światowych projektach audio, są dostępne na piechotę. Osoby, które z drugiej strony są niechętne do zmiany przyzwyczajenia sportów w świeżym powietrzu, zaledwie 300 m od hotelu – jadącym parkiem i jedzeniem na rowerze po starym mieście.